ستاره‌های پرسپولیس در لیست بازیکنان برتر آسیا

سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران در میان برترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جای گرفتند.

 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری تسنیم: سه بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس ایران در میان برترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا جای گرفتند.

با پایان مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب قاره کهن و صعود پرسپولیس ایران و النصر عربستان به این مرحله، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) از نگاه سایت تحلیلی «اوپتا»، بهترین بازیکنان دور یک‌چهارم نهایی رقابت‌ها را اعلام کرد.

مطابق اعلام AFC، سلطان الغنام از النصر با نمره ۷٫۹، بهترین بازیکن هفته لقب گرفت و سیامک نعمتی با نمره ۷٫۵، دقت پاس ۹۱ درصد، سه سانتر به محوطه جریمه پاختاکور و برتری در چهار دوئل، در جایگاه دوم ایستاد. پیتی مارتینس از النصر و کمال کامیابی‌نیا با نمره ۷٫۴ به رتبه سوم رسیدند. کامیابی‌نیا ۷۵ پاس به هم‌تیمی‌های خود داد که ۹۶ درصد آن درست بود و در هفت دوئل از ۱۱ دوئل خود به برتری رسیده بود.

عواد الخمیس، عبدالله مادو و عبدالمجید صلهیم از النصر نمره ۷ و عیسی آل کثیر از پرسپولیس که هر دو گل این تیم را مقابل پاختاکور به ثمر رساند، نمره ۷ را کسب کردند و در رده‌های بعدی قرار گرفتند.

منبع : ‌خبرگزاری تسنیم 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit