سال خوبی در انتظار تراکتور است

مدیر تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه سال خوبی در انتظار تراکتور است، گفت: امیدوارم با کسب عنوان قهرمانی هواداران تراکتور را خوشحال کنیم.


به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از عصرتبریز، حسن آذرنیا عصر امروز در جمع خبرنگاران در خصوص قرعه کشی لیگ برتر اظهار داشت: تیمی که می‌خواهد در آسیا رقابت کند و برای قهرمانی در لیگ برتر می‌جنگد، فرقی ندارد با چه تیمی روبه‌رو شود.

وی افزود: ما از قرعه خودمان راضی هستیم و تلاش می‌کنیم تا زمان آغاز رقابت‌های لیگ برتر نقاط قوت‌مان را تقویت و نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم.

مدیر تیم فوتبال تراکتور در ادامه خاطرنشان کرد: امیدوارم شروع خوبی داشته باشیم و در پایان فصل با کسب یک عنوان قهرمانی، دل مردم آذربایجان و هواداران تراکتور را شاد کنیم.

آذرنیا با اعلام رضایت از وضعیت تیم، خاطرنشان کرد: تراکتور خوب بسته شده و با نظر آقای منصوریان، بازیکنان خوبی را به خدمت گرفته است. ما بازیکنان با تجربه و جوان را در کنار یکدیگر داریم و ان‌شاءالله امسال، فصل خوبی در انتظار تراکتور خواهد بود.

منبع : خبرگزاری عصرتبریز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit