ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی برای کارکنان نزاجا

امیر حیدری از ساخت ۲۳ هزار واحد مسکونی در ۲۴ شهر برای کارکنان نزاجا خبر داد.

 

 

به گزارش خبرگزاری هدف و به نقل ازباشگاه خبرنگران جوان امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز سه شنبه در آیین افتتاح پروژه ۱۴۴ واحدی منازل سازمانی تیپ ۳۱۶ زرهی شهید قهرمان همدان اظهار کرد: در شرفیابی به خدمت رهبر معظم انقلاب اسلامی، برخی از مشکلات نیروی زمینی را عرض کردم و معظم‌له دستور فرمودند که هر نظامی که وارد نیرو‌های مسلح می‌شود، باید این امید در آن به وجود بیاید که در طول خدمت صاحب منزل شخصی شود و ساخت این واحد‌های مسکونی امر مبارک فرماندهی معظم کل قواست.

وی با بیان اینکه دو طرح لبیک برای احداث واحد‌های مسکونی سازمانی و شخصی برای نیروی زمینی اجرا می‌شود، افزود: در این راستا ۳۰ بلوک در همدان احداث می‌شود که هشت بلوک آن در حال ساخت است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش اضافه کرد: در آینده نزدیک برای واگذاری اراضی برای منازل شخصی کارکنان نیروی زمینی نیز اقدام خواهد شد.

امیر حیدری خاطرنشان کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند «منزلت اجتماعی کارکنان باید بالا برود و حفظ شود» و نیروی زمینی ارتش نیز در این راستا اقداماتی را در دستور کار قرار داده است.

وی در ادامه اظهار کرد: استان همدان در دوران دفاع مقدس فرماندهان زیادی از جمله سردار حسین همدانی داشته است که باعث افتخار هستند.

فرمانده نزاجا با بیان اینکه بزرگان زیادی همچون شهید «خوش‌لفظ» با ایمان، جهاد و شهادت در رکاب، ولی فقیه درخشیدند، گفت: همدان در غرب کشور استانی خوش‌نام در جنگ تحمیلی است که مردمش همراه با نیرو‌های مسلح برای پیروزی ایران تلاش کردند.

 

منبع :‌ باشگاه خبرنگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit