رژیم صهیونیستی ۲ هزار و ۱۶۶ واحد مسکونی درکرانه باختری می‌سازد

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل خبرگزاری مهر، اقدامات توسعه طلبانه رژیم صهیونیستی در زمینه شهرک سازی در مناطق فلسطینی نشین، همچنان ادامه دارد.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی از موافقت مقامات این رژیم با احداث ۲ هزار و ۱۶۶ واحد مسکونی دیگر در کرانه باختری خبر دادند.
این در حالی است که حسن بریجه» مدیر دفتر کمیته مقاومت در برابر دیوار حائل و شهرک‌های صهیونیستی روز گذشته اعلام کرده بود: مقامات رژیم اشغالگر قدس ساخت و ساز ۵۰۰ واحد مسکونی جدید را در روستایی موسوم به «واد فوکین» نزدیک بیت لحم تصویب کردند. مقامات صهیونیستی دیروز تغییر مرزهای اراضی اشغال شده در منطقه «عرب التعامره» در شرق استان بیت لحم را تصویب کرده و با این کار قصد تصرف بخش بیشتری از زمین‌های اهالی این روستا را دارند. بیت لحم یکی از شهرهای مهم فلسطین است و در جنوب کرانه باختری واقع شده است.
مقامات رژیم صهیونیستی از شیوع ویروس کرونا و مشغول بودن جهانیان به مبارزه با این ویروس به عنوان فرصتی برای تشدید سیاست‌های خصمانه خود در اراضی اشغالی بهره برداری می‌کنند.

منبع مهر/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit