رونمایی از کتاب دیجیتال نخستین کارگاه اینترنتی هنر معاصر

تهران- ایرنا- نخستین کارگاه اینترنتی هنر معاصر که با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی و با مدیریت احمد نادعلیان از فروردین سال ۱۳۹۹ آغاز به کار کرده بود در تیر به پایان رسید و کتاب دیجیتال آثار این دوره آماده بارگذاری است.

به گزارش سایت معلولین هدف  به نقل از خبرگذاری ایرنا از واحد ارتباطات و رسانه اداره کل هنرهای تجسمی، از فروردین‌ماه در آموزشگاه هنر پردیس و با حمایت اداره کل هنرهای تجسمی و موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر، این دوره با مباحث نظری و عملی آغاز به کار کرد و تا تیرماه ادامه داشت.

۲۹ هنرمند ایرانی از شهرهای مختلف کشور و سه کشور کانادا، قبرس و آلمان در این رویداد شرکت کردند. هنرمندان از شهرهای اردبیل، گرگان، بوشهر، تهران، تبریز، مشهد، بندرعباس، آزادشهر، بابل، ساری، بهشهر، همدان، کرمان و آمل در این رویداد حضور داشتند.

اسامی هنرمندان به شرح زیر است: درنا ابیاک با اثر هزار درنا،کریم اله خانی با اثر تمام ناتمام از مجموعه شینار، زهرا امانی با اثر مبلمان و فاصله گذاری اجتماعی، جهانبخش امیربیگی و لنا یکتا با اثر زارنامه، فرزانه جلالی زاده با اثر بگذار نفس بکشم،سحر خسرو گرجی با اثر کمدی هیوانی، مهدیه دهقانی با اثر از مجموعه بافته ها، جعفر رضا زاده با اثر کبوترخانه های مسموم، محمد سرو با اثر گوشی های چند اینچی، نسرین شاه بیگی با اثر روان زدایی، کیومرث صادقیان با اثر نون آخر تنها، عالمه صالحی بالادهی و آتنا صالجی با اثر حقیقت، زهرا غفاری با اثر زوال، سارا فرجی با اثر وقتی هنر سنتی به دورریزها جان می دهد، لیلا فلاح با اثر قصه ـ سمانه مرحبا با اثر ناب و غیرقابل تکرار، ماهان مقصودی با اثر کاسه چه کنم، ساره ملکی با اثر با احتیاط سفر کن، فرزانه نجفی با اثر ما دیگر نمی توانیم یکدیگر را در آغوش بگیریم و فروغ نوعی با اثر به نشانه دویدن و مهرناز پرتوی، شیوا زمانی، مسلم سعید، فاطمه طالبی، فاطمه عباس زاده، یگانه قدیریان، نوشین موسوی، سمیه مهریز ثانی و مینا امینی با آثار بدون عنوان در کارگاه اثر خود را تولید کردند.

منبع:خبرگذاری ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit