رونمایی از فلامینگوی آذربایجان توسط زنوزی (عکس)

زنوزی در جریان دیدار تراکتور و نود ارومیه با کودکی که نشان فلامینگو ارومیه را داشت عکس یادگاری گرفت.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از “ورزش سه؛ فلامینگو یکی از پرنده های دریاچه ارومیه است که در منطقه آذربایجان از محبوبیت خواصی برخوردار است و همیشه بعنوان لقب و یا نماد تیم های والیبال شهر ارومیه مطرح شده است.

 

نود ارومیه نیز با ورود به فوتبال حرفه ای برای زنده نگه داشتن این نماد زیست محیطی تلاش کرده است تا امروز محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور که در دیدار تدارکاتی تراکتور و نود ارومیه حضور داشت از تصویر فلامینگو ارومیه استقبال کند.

 

دو کودک بعنوان هوادار با لباس های دو تیم تراکتور و نود در کنار زمین حضور داشتند و کودکی که پیراهن نود را برتن داشت تصویر فلامینگو بر روی پیراهنش نقش بسته بود و زنوزی مالک این باشگاه نیز با این دو کودک هوادار عکس یادگاری بگیرد و فلامینگوی آذربایجان در فوتبال ایران رسما معرفی شود.

منبع :‌ورزش سه 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit