رعایت ۶۵ درصدی پروتکل‌های بهداشتی در مازندران

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایسنا معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران گفت: رعایت پروتکل‌ها در استان مازندران حدود ۶۵ درصد است.

حسن حسن‌نژاد در ستاد کرونا شهرستان آمل با بیان این مطلب که میزان حساسیت ستاد کرونا به معیشت مردم فوق العاده است، گفت: امروز باید برگزاری تجمعات را بعنوان یک موضوع امنیتی که سبب افزایش آمار مبتلایان و در نتیجه افزایش فوتی ها می شود نگاه کرد و باید آن را مدیریت کرد زیرا عدم توجه به این مسئله ما را دچار بحران می کند.

معاون استاندار با بیان اینکه در رصد ما از سطح خیابان ها ، ۷۰ درصد از واحدهای صنفی فعال هستند، گفت: یکی از کانون های شیوع بیماری بازار است و از نظر کارشناسان باید این مراکز تعطیل باشد.

وی با اعلام اینکه رعایت پروتکل‌ها در استان مازندران حدود ۶۵ درصد است، اضافه کرد: نقطه اثرگذاری پروتکل ها رعایت بیش از ۸۵ درصدی می باشد که با شرایط مطلوب فاصله داریم.

معاون استاندار مازندران با بیان اینکه دولت و دانشگاه های علوم پزشکی به معیشت مردم در کنار تامین سلامت توجه دارند، ادامه داد: اولویت داشتن سلامت سبب اعمال محدودیت ها است و همه ما برای اینکه دچار تبعات این بیماری نشویم باید در مسیر منطقی حرکت کنیم.

وی روابط اجتماعی و تداوم برگزاری دورهمی های خانوادگی را از علت های اصلی شیوع کرونا در شهرستان آمل عنوان کرد و افزود: باید با کمک اصحاب رسانه، فضای مجازی و مسؤلان حوزه فرهنگی، اطلاع رسانی لازم برای اجرای درست پروتکل های بهداشتی صورت گیرد و معتقدم مردم آمل نیز آن را اصلاح می کنند تا شاهد کاهش روند این بیماری در این شهرستان باشیم.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit