رئیس قوه‌قضاییه از آیت‌الله یزدی تجلیل کرد

رئیس قوه قضاییه با حضور بر مزار آیت‌الله محمد یزدی از خدمات ۱۰ ساله آن مرحوم در دوران تصدی دستگاه قضا تجلیل کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایرنا، روز جمعه ایرنا از روابط عمومی قوه قضاییه، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی شب گذشته (پنجشنبه) در حاشیه سفر یک روزه خود به قم بر مزار رئیس اسبق قوه قضاییه حضور یافت.

آیت‌الله محمد یزدی رئیس اسبق قوه قضاییه و رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم روز چهارشنبه ۱۹ آذر در سن ۸۹ سالگی درگذشت.

رئیسی با حضور بر مزار آیت‌الله یزدی در جوار مضجع شریف حضرت فاطمه معصومه(س) و قرائت فاتحه، یاد و خاطره آن مرحوم را گرامی داشت.

رئیس دستگاه قضا را در زمان حضور بر مزار رئیس اسبق قوه قضاییه، حجت‌الاسلام مجید یزدی و دیگر اعضای بیت آن مرحوم همراهی می‌کردند.

رئیسی با تجلیل از خدمات آیت‌الله یزدی در ادوار مختلف انقلاب اسلامی به ویژه ریاست ۱۰ ساله دستگاه قضا، آن مرحوم را عالمی پارسا و مجاهد معرفی کرد که تا آخرین لحظه عمرش در مسیر حق ثابت قدم بود و ولایت را یاری کرد.

رئیس قوه قضاییه با تسلیت فقدان این شخصیت خدمتگزار و دلسوز، برای وی علو درجات‌ و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.

وی همچنین با حضور بر مزار حضرت آیت‌الله بهجت و قرائت فاتحه، نسبت به مقام شامخ آن عالم وارسته و عارف واصل ادای احترام کرد.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit