دیدار اعضای انجمن پیشکسوتان ورزش استان با مالک باشگاه تراکتور

اعضای انجمن پیشکسوتان ورزش آذربایجان شرقی با محمدرضا زنوزی مطلق دیدار کردند.


به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری ایلنا، اعضای انجمن پیشکسوتان ورزش آذربایجان شرقی ظهر امروز (جمعه، ۱۸ مهر) با حضور در دفتر مالک باشگاه تراکتور با وی دیدار کردند.

“محمدرضا زنوزی مطلق” ضمن ابراز خرسندی از تشکیل انجمن پیشکسوتان ورزش استان، اظهار امیدواری کرد که فعالیت های این انجمن در زمینه های اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی به نفع ورزش استان باشد. 
مالک باشگاه تراکتور همچنین گفت: باشگاه تراکتور از هر حرکتی که در راستای اعتلای ورزش استان باشد قطعاً حمایت خواهد کرد. پیشکسوتان استان با تجربه چندین ساله خود می توانند کمک های شایانی به تراکتور و کل ورزش این خطه داشته باشند.
محمد علیپور، مدیرعامل باشگاه تراکتور نیز تشکیل انجمن پیشکسوتان را یک اتفاق مبارک خواند و گفت: امیدوارم اعضای این انجمن در رسیدن به اهداف خود موفق باشند و امورات خود را در زمینه های مختلف به بهترین شکل ممکن پیش ببرند. 
همچنین اعضای انجمن پیشکسوتان استان از حمایت ها و سرمایه گذاری محمدرضا زنوزی در ورزش تشکر و قدردانی کردند و نسبت به تداوم این روند و کسب موفقیت های و افتخارات بیشتر ابراز امیدواری نمودند.

منبع: ایلنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit