دژاگه و شجاعی تا ۳ روز آینده در تبریز

دو کاپیتان تیم فوتبال تراکتور تبریز تا چند روز آینده به تمرینات این تیم در تبریز اضافه خواهند شد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری تسنیم ، با وجود شروع تمرینات تیم فوتبال تراکتور زیر نظر علیرضا منصوریان از حدود ۱۵ روز پیش، هنوز بازیکنان این تیم به طور کامل در تمرینات سرخپوشان تبریزی شرکت نکرده اند. این در حالی است که تیم تراکتور به عنوان قهرمان جام حذفی باید روز ۵ آبان ماه در دیدار سوپرجام فوتبال ایران به مصاف پرسپولیس برود.
از همین رو و با تأکید علیرضا منصوریان و پیگیری های مدیران باشگاه تراکتور، مسعود شجاعی و اشکان دژاگه دو کاپیتان تیم تراکتور که در تعطیلات لیگ برتر به خارج از کشور سفر کرده اند، قرار است تا سه روز آینده به تبریز بازگردند و به جمع شاگردان منصوریان اضافه شوند.
علاوه بر این دو بازیکن، عکاشه حمزاویی مهاجم الجزایری تیم تراکتور نیز با اعلام رسمی باشگاه قرار است از روز یکشنبه به تمرینات اضافه شود.

منبع :‌تسنیم

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit