دومین نسخه از بازی «کودکان اربعین» منتشر شد

تهران- ایرنا- مدیر کل دفتر تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تولید و انتشار نسخه دوم بازی موبایلی کودکان اربعین با حمایت این معاونت خبر داد.

مرتضی خدمتکار روز سه شنبه گفت: تولید بازی موبایلی کودکان اربعین به همراه پویش ارسال عکس و فیلم و مسابقه درون برنامه موکب کودکان اربعین با حمایت این معاونت و توسط موسسه فرهنگی مهاد شیراز به عنوان بزرگ‌ترین استودیوی بازی سازی مذهبی در کشور تولید و منتشر شد.
 
وی افزود: نرم افزار کودکان اربعین یک مجموعه بازی با موضوع سفر پیاده روی اربعین برای کودکان چهار تا ۹ سال است که کودکان را با کاروان اربعین همراه می کند و با کمک دیگر کودکان موکب، می توانند در قالب بازی های موکب داری، عبور از مرز، زیارت اماکن مقدس کربلا، با خاطرات و  حال و هوای پیاده روی اربعین آشنا شوند.
 

علاقه مندان تا ۲۵ مهر فرصت دارند با نصب این بازی و شرکت در مسابقه و پویش موکب کودکان اربعین از جوایز ویژه شامل ۱۴۴ کارت هدیه یک میلیون ریالی، ۱۴۴ نگین انگشتری حرم امام حسین(ع)، ۱۴۴ برگ غذای متبرک حرم های مطهر قابل استفاده تا یکسال، ۱۴۴ بسته متبرک و ویژه حرم های مطهر امام رضا و حضرت معصومه و ۲۰۰ بسته فرهنگی و کارت هدیه ویژه کودکان مخصوص شرکت کنندگان در پویش و بازی بهره مند شوند. 

منبع:خبرگذاری ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit