خبری مهم برای تراکتوری ها از گزینه اول منصوریان

منصوریان در دیدار امروز تراکتور اخباری را همچون هواداران تراکتور قارتال صدا می کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :
رشید مظاهری بعنوان دروازبان شماره یک تراکتور ۹۸ با جنجالی های نقل و انتقالاتی زیادی از این تیم با فسخ یکطرفه جدا شد تا محمدرضا اخباری بعد از یک نیم فصل نیمکت نشینی رسما بعنوان شماره یک تراکتور به میدان برود.

در دیدار تراکتور با نود ارومیه، محمدرضا اخباری با پیراهن شماره یک وارد بازی شد و موضوع جالب برخورد علی منصور با این دروازه‌بان بود. منصوریان در طول بازی اخباری را با فریادی بلند قارتال خطاب میکرد و این لقبی است که تراکتوری ها از سال های گذشته به اخباری داده اند و امروز علی منصور هم همچون هواداران تراکتور او را قارتال تراکتور دانست.

باید دید قارتال تیم فوتبال تراکتور در این فصل مرد شماره یک تراکتور خواهد بود و یا حبیب فرعباسی جوان و با انگیزه رقابت نفس گیری با او خواهد داشت. در این دیدار نیز فر عباسی بعنوان بازیکن تعویضی جانشین اخباری شد تا خود را به سرمربی این تیم نشان دهد.

منبع : پارس فوتبال 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit