حبیبی: فکری با تجربه‌ها را دور خودش جمع کند/ کادر مدیریت دروغ نگوید

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید کادر مدیریت باشگاه برای پیشبرد اهداف نباید دروغ بگوید.

 

حبیبی: فکری با تجربه‌ها را دور خودش جمع کند/ کادر مدیریت دروغ نگوید

به گزارش هدف و به نقلحبیبی: فکری با تجربه‌ها را دور خودش جمع کند/ کادر مدیریت دروغ نگویدپیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید کادر مدیریت باشگاه برای پیشبرد اهداف نباید دروغ بگوید.

به گزارش سایت هدف وبه نقل از خبرگزاری ایسنا گودرز حبیبی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره شرایط این روزهای آبی‌پوشان پایتخت و انتخاب محمود فکری به عنوان سرمربی تیم استقلال اظهار کرد:‌ آقای فکری استقلالی کامل است و تیم را دوست دارد و علاقه داشت در این شرایط به استقلال کمک کند. خدا کند اطرافیانش به او کمک کنند. من دوست دارم محمود فکری با تجربه‌ها هم دور خودش جمع کند که نتیجه لازم را کسب کند. برای او محمود فکری آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم کادر مدیریت با حمایت‌هایی که انجام می‌دهد بتواند استقلال را در مسیر موفقیت قرار دهد.

او ادامه داد:‌ هنوز کاری انجام نشده و کادر فنی فقط تمرینات رو انجام دادند اما متوجه شدم تغییراتی در کادر فنی اعمال شده و باید این مساله هرچه سریع‌تر انجام شود تا تیم به یک ثبات مشخصی برسد. باید قراردادها هر چه سریع‌تر ثبت شود و بازیکنانی مثل محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی در تیم ماندنی باشند تا شاهد جدای بازیکنان تاثیرگذار تیم نباشیم.

حبیبی افزود: باید از هواداران استقلال تشکر کنم که در هر شرایطی حامی این تیم هستند. باید مقداری بیشتر به این عزیزان بها بدهند و این عزیزان به محمود فکری می‌توانند کمک‌های خوبی کنند. من از هواداران می‌خواهم صبر کنند تا کادر فنی شکل بگیرد. باز هم مدیریت باشگاه خیلی در فضای باشگاه تاثیرگذار است و من از کادر مدیریت در خواست دارم که دروغ نگویند. آن‌ها اگر پول دارند که این را اعلام کنند و در باشگاه تزریق کنند و اگر پولی در کار نیست، دهنشان را ببندند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: ما بازیکنان خوبی داریم که حرف گوش می‌کنند و جوان‌ترهای تیم هم باید از باتجربه‌ها الگو بگیرند. این اواخر بازیکنان به نظر روحی و روانی به هم ریخته بودند اما با وجود اتفاقاتی که افتاده است، شرایط روانی بازیکنان بهتر شده است. اگر وضعیت روحی و روانی بازیکنان به هم نخورد، استقلال بی‌شک یکی از مدعیان اصلی قهرمانی در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر است.

منبع:خبرگزاری ایسنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit