حاشیه ی خود ساخته، رقیب اصلی تراکتور در فصل جدید

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از ایسنا/آذربایجان شرقی تراکتور منصوریان قبل از آنکه در کوران مسابقات قرار بگیرد و به فکر شکست رقبای خود باشد، ابتدا باید حاشیه‌ی خودساخته در داخل باشگاه را شکست دهد.

هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران امروز با بازی دو تیم تراکتور تبریز و نساجی مازندران آغاز خواهد شد.

نساجی در نخستین بازی این فصل خود هفته گذشته با نتیجه قاطع ۳ بر صفر آلومینیوم اراک را که هدایتش برعهده رسول خطیبی است، شکست داد و تراکتور نیز مقابل نفت مسد سلیمان با نتیجه‌ی بدون گل متوقف شد.

تراکتور در حالی پای به این بازی می‌گذارد که خواسته یا ناخواسته از همان ابتدای کار درگیر حاشیه شده است بطوریکه نارضایتی هواداران و مالک باشگاه نسبت به خریدهای جدید تا استعفا (یا برکناری) زودهنگام مدیرعامل تیم، دست در دست هم داده اند تا تراکتور منصوریان خیلی زودتر از آنچه که فکرش را می‌کردیم گرفتار حاشیه شود.

شاهکار مدیریتی تراکتور در فصل نقل و انتقالات توام با از دست دادن چند بازیکن شاخص و عدم جذب مهاجم تمام کننده بود که تقریبا به آرزوی چندین ساله‌ی هواداران این تیم بدل شده است.

به نظر می‌رسد کسب برد مقابل نساجی مازندران تنها راه برون رفت تراکتور از این حاشیه‌ی خودساخته باشد، در حالیکه سکوت مسئولین باشگاه در دامن زدن به گمانه زنی  های رسانه ای در خصوص استعفای مدیرعامل، بی تاثیر نیست.

به گزارش ایسنا، منصوریان که بیش از همه تحت فشار است، به فکر کسب اولین برد خود با تراکتوری است که فعلا تنها نکته مثبتش برند معروف لباس هایی است که بازیکنان بر تن می‌کنند و خبری از تراکتور کهکشانی وعده داده شده توسط مالک متمول نیست.

به هر حال دو تیم تراکتور و نساجی در شرایط روحی و روانی کاملا متفاوت رو در روی هم قرار می‌گیرند و باید منتظر ماند و دید که ماحصل اتفاقات اخیر در باشگاه تراکتور چه نتیجه ای در بر خواهد داشت.

تراکتور و نساجی تاکنون چهار بار در لیگ برتر در مقابل هم قرار گرفته اند که یک برد برای تراکتور، یک‌یرد برای نساجی و دو تساوی حاصل این چهار بازی رو در رو بوده است

این دیدار از ساعت ۱۶:۱۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه شهید وطنی قائم‌شهر با قضاوت رضا کرمانشاهی، علی میرزابیگی، مهدی عالیقدر و کمیل غلامی برگزار خواهد شد.

منبع ایسنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit