جشنواره سینمای نوین مونترال میزبان یک فیلم کوتاه ایرانی

تهران- ایرنا- «فیلم باد پائیزی، باد بهاری، دو کبوتر» در بخش فیلم‌های کوتاه چهل و نهمین جشنواره بین‌المللی سینمای نوین مونترال کانادا به نمایش گذاشته می‌شود.

به گزارش سایت معلولین هدف  به نقل از خبرگذاری  ایرنا، فیلم باد پائیزی، باد بهاری، دو کبوتر ساخته جدید صادق جوادی از تولیدات ۲۰۲۰ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان است که اولین حضور بین المللی خود را تجربه می کند.

فیلمنامه این انیمیشن کوتاه ۱۰ دقیقه ای را صادق جوادی نوشته است.

در خلاصه داستان این فیلم کوتاه آمده است: دختر منتظر رسیدن مرد است. کبوتر نامه مرد را به او می رساند. مرد سوار کشتی می شود. طوفان پاییزی همه چیز را به لرزه در می آورد. همه افسرده و ناامید هستند. کبوتر اما منتظر نمی ماند تا بهار فرا رسد و جستجو را آغاز می کند. او تلاش می کند …

فیلم شیطان وجود ندارد به کارگردانی محمد رسول اُف محصول مشترک ایران، آلمان و جمهوری چک هم در این جشنواره به روی پرده می‌رود.

چهل و نهمین جشنواره بین المللی سینمای نوین مونترال کانادا از ۷ تا ۱۸ اکتبر (۱۶ تا ۲۷ مهرماه) برگزار می‌شود.

منع:برگذاری ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit