جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن + جدول

جدیدترین قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن نشان میدهد آلومینیوم با رشد زیادی همراه بوده، مس و روی با نوسان‌های زیاد اما کاهش داشته است.

 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از فارس، آخرین قیمت انواع فلزات اساسی در بازار بورس لندن نشان می‌دهد قیمت فلزاتی مانند آلومینیوم با رشد زیادی همراه بوده، اما فلزاتی مانند مس و روی با نوسان‌های زیاد اما روند کاهشی داشته است. بازار بورس لندن به عنوان مبنای قیمت گذاری در سایر بازارهای جهانی است. انواع قیمت فلزات اساسی در بازار بورس لندن LME به این شرح است:

 

فلز (تن) قیمت (دلار)
آلومینیوم ۱۸۶۵٫۵
مس ۶۷۲۸
روی ۲۴۱۷
نیکل ۱۵۶۰۳
سرب ۱۷۵۶
قلع ۱۸۳۹۰
آلیاژ آلومینیوم ۱۵۲۰
ناساک ۱۶۵۰
کبالت ۳۳۰۰۰
فولاد قراضه ۲۹۶

 

بررسی گراف قیمت فلز آلومینیوم نشان می‌دهد قیمت این فلز در یک ماه گذشته روند کاملاً صعودی داشته و از ۱۷۵۹ به ۱۸۶۵٫۵ دلار افزایش یافته است.

بررسی تغییرات قیمت فلز مس هم حاکی است اگرچه نسبت به یک‌ماه گذشته کاهش اندکی داشته اما با نوسان‌های زیادی در یک‌ماه گذشته همراه بوده، بیشترین قیمت این فلز ۶۸۳۳۵ و کمترین ۶۴۰۹ دلار بوده است.

فلز روی هم در یک‌ماه گذشته پرنوسان و روند کاهشی داشته از ۲۵۰۵ به ۲۴۱۷ دلار سقوط کرده است. 

 

منبع : فارس

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit