تمدید قرارداد اعضای کادرفنی محتشم تبریز

اعضای کادرفنی تیم فوتبال محتشم قرارداد خود را با این تیم تبریزی تمدید کردند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری ترجمان صبح، محمد علی نژاد سرپرست تیم فوتبال محتشم تبریز با حضور در دفتر این باشگاه، قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

علی نژاد از بدو تاسیس این باشگاه به عنوان سرپرست تیم فوتبال محتشم تبریز حضور داشته و یکی از اولین‌های باشگاه محتشم تبریز محسوب می‌شود.

غلامرضا سنگ فروش مربی تیم محتشم تبریز با حضور در دفتر این باشگاه، قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

سنگروش فصل گذشته هم در تیم محتشم تبریز حضور داشته و سابقه بازیکنی و کاپیتانی در تیم شهرداری تبریز را داشته و در رده های پایه هم مربیگری تیم‌های گسترش فولاد، شهرداری و ماشین سازی را عهده دار بوده است.

شهرام حاجب مربی دروازه بانان تیم محتشم تبریز نیز با حضور در دفتر این باشگاه، قراردادش را با این تیم تمدید کرد.

حاجب در ۲ فصل گذشته هم در تیم محتشم تبریز حضور داشته و از سوابق وی می‌توان به دروازه بانی در تیم تراکتور و ماشین سازی در دهه ۸۰ اشاره کرده و سابقه دعوت به تیم ملی ایران و حضور در تیم ملی امید را دارد.

منبع :‌ خبرگزاری ترجمان صبح

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit