تفاهم‌نامه همکاری خانه مطبوعات و حوزه هنری آذربایجان‌شرقی

همزمان با روز ملی سینما، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان‌شرقی و امور سینمایی حوزه هنری استان منعقد شد.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از عصرتبریز ، همزمان با روز ملی سینما و اکران عمومی فیلم سینمایی کومور، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان خانه مطبوعات و رسانه‌های آذربایجان‌شرقی و امور سینمایی حوزه هنری استان در پردیس سینمایی قدس تبریز منعقد شد.

بنابر این گزارش، در مراسم امضای این تفاهم‌نامه که با حضور اهالی فرهنگ، هنر، رسانه و همچنین جمعی از فعالان حوزه تئاتر و سینما همراه بود، طرفین بر گسترش تعاملات دو سویه و بهره‌مندی حداکثری از ظرفیت‌های متقابل تاکید کردند.

بر اساس مفاد این تفاهم‌نامه؛ اعضای خانه مطبوعات آذربایجان‌شرقی می‌توانند با ارائه کارت عضویت خود؛ فیلم‌های اکران شده در سینماهای تحت مدیریت حوزه هنری استان را در طول ایام هفته (به استثنای پنج‌شنبه و جمعه) با پرداخت نیمی از بهای بلیط تماشا کنند.

همچنین روزهای سه‌شنبه‌های هفته، هر عضو خانه مطبوعات استان با یک همراه، می‌تواند به صورت رایگان از اکران فیلم‌های روی پرده سینماهای تحت مدیریت حوزه هنری استان بهره‌مند شود.

بر اساس این تفاهم‌نامه که به صورت سه ساله منعقد شده است؛ در طول سال سانس‌های اختصاصی از فیلم‌های منتخب سینمای ایران و جهان ویژه اصحاب رسانه استان و خانواده آنان ترتیب خواهد یافت.

اعضای خانه مطبوعات استان آذربایجان‌شرقی از امروز با ارائه کارت عضویت خود می‌توانند فیلم‌های در حال اکران، پردیس سینمایی قدس تبریز، سینما انقلاب، سینما ۲۹ بهمن (در شرف ساخت)، پردیس مراغه (در شرف ساخت) در سانس‌های مورد دلخواه خود تماشا کنند.

 

منبع : پایگاه خبری عصر تبریز 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit