تعطیلی مدارس در صورت اعلام ستاد ملی مبارزه با کرونا / آماری از ابتلا به کرونا در مدارس نداریم

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش می گوید این نهاد آمارخاصی از تعداد مبتلایان میان دانش آموزان و معلمان به کرونا ندارد و از سویی در صورت تایید ستاد ملی مدارس و دانشگاه ها یک هفته تعطیل خواهند شد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری جام جم آنلاین :‌ مسعود ثقفی سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در گفت و گویی با جام جم آنلاین ، عنوان کرد: آمار خاصی در رابطه با مبتلایان نداریم و ستاد ملی مبارزه با کرونا این آمار را اعلام می کند.

وی در رابطه با اخبار مربوط به تعطیلی یک هفته ای مدارس و دانشگاه ها گفت: قرار بر این است که ستاد ملی مبارزه با کرونا درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه ها تصمیم گیری کند. ما به تنهایی نمی توانیم درباره تعطیلی مدارس و دانشگاه های مرتبط با دستگاه آموزش و پرورش تصمیم گیری کنیم.

این مقام مسئول بیان داشت: فعلا چیزی در رابطه با تعطیلی مدارس و دانشگاه ها به ما ابلاغ نشده است و در صورتی که دستوری از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا اعلام شد موظف به انجام آن هستیم.

منبع :‌جام جم انلاین 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit