تشریح جزئیات “محدودیت‌‌های شدید کرونایی” از ابتدای آذر

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات اعمال محدودیت‌‌های کرونایی از اول آذر ماه را تشریح کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری تسنیم، خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر علیرضا رئیسی درباره جزئیات اعمال محدودیت‌‌های کرونایی از اول آذر ماه سال جاری اظهار کرد: ۲۵ مرکز استان در سطح هشدار ۳ (وضعیت قرمز) قرار گرفتند؛ بنابراین حداقل ۲۵ مرکز استان که شامل همه کلانشهرها نیز هست؛ مشمول محدودیت‌‌های شدید خواهند شد.

وی تهران، مشهد، اصفهان، آذربایجان شرقی، شیراز و خوزستان را به‌عنوان نمونه‌‌هایی از کلانشهرهای مشمول محدودیت دانست و افزود: منظور از محدودیت‌‌های شدید، تعطیلی همه مشاغل به جز مشاغل سطح یک است که مشاغل سطح یک مربوط به مایحتاج و خدمات‌‌رسانی ضروری مردم است؛ امداد، نجات، درمان و مراکز فروش مواد غذایی از جمله مشاغل سطح یک هستند.

رئیسی درباره حضور کارکنان در ادارات خاطرنشان کرد: حضور کارکنان بر اساس هماهنگی با مدیران ادارات صورت خواهد گرفت؛ در مناطق قرمز تنها یک‌سوم کارکنان اداری، حق حضور در ادارات را دارند و در مناطق نارنجی یک‌دوم و در مناطق زرد، دو‌سوم کارکنان حق حضور در ادارات را خواهند داشت.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا درباره اعمال محدودیت در تردد تصریح کرد: محدودیت تردد در سطح هشدار ۲ و ۳ (شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی) اعمال خواهد شد؛ در شهرهای قرمز و نارنجی، پلاک‌‌های بومی حق ورود به سایر شهرها را نخواهند داشت؛ یعنی مثلاً خودروی دارای پلاک تهران نمی‌‌تواند وارد شهر اصفهان شود و اگر وارد شود با جرایم سنگین روبه‌رو خواهد شد.

منبع:تسنیم

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit