تست کرونای ترامپ منفی شد

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از ایسنا، ساعاتی پیش از آغاز دوباره گردهمایی‌های انتخاباتی دونالد ترامپ، کاخ سفید با صدور اطلاعیه‌ای به نقل از دکتر شان کانلی اعلام کرد، تست کرونای رئیس‌جمهوری آمریکا در روزهای متوالی منفی شده است.

دکتر کانلی گفت، آزمایش‌های منفی و سایر داده‌های بالینی و آزمایشگاهی “نشان‌دهنده عدم تکثیر ویروس قابل تشخیص” است. او افزود، تیم پزشکی ترامپ تشخیص داد که براساس داده‌ها و دستورالعمل‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده “رئیس جمهور عامل سرایت‌دهنده‌ به دیگران نیست.”

دونالد ترامپ دوشنبه شب با برگزاری یک تجمع انتخابات در سنفورد فلوریدا، برنامه کاری عادی خود را از سر گرفت. اولین بار است که گردهمایی انتخابات ترامپ از دوم اکتبر که تست کرونای او مثبت اعلام شد، برگزار می‌شود. با این حال، او حضورهای سرزده‌ای مثل رفتن به میان حامیانش مقابل بیمارستان والتر رید یا سخنرانی از بالکن کاخ سفید را در کارنامه دارد.

منتقدان، ترامپ را بابت عدم ترغیب حامیانش در کمپین‌ها و حتی کارکنان کاخ سفید برای استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی سرزنش می‌کنند. دست‌کم ۱۱ تن از مقام‌های نزدیک به ترامپ به کرونا مبتلا شده‌اند.

منبع ایسنا/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit