تراکتور ۰ – نفت ۰MIS؛ توقف منصوریان در گام اول

تیم تراکتور در گام اول از لیگ بیستم نتوانست در هوای بارانی تبریز از سد نفت مسجدسلیمان عبور کند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از “ورزش سه، تراکتور که با حفظ اکثر ستاره های خود همچون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی همچنان جزو مدعیان قهرمانی در لیگ برتر ایران به شمار می رود، در لیگ بیستم با هدایت علیرضا منصوریان به موفقیت های بیشتر هم امیدوار است.

این تیم در گام اول به مصاف تیم نفت مسجدسلیمان رفت که فصل گذشته برای هر تیمی دردسرساز شده بود. البته نفتی ها این فصل با به خدمت گرفتن مجتبی حسینی پای به لیگ گذاشتند؛ اگرچه سرمربی خود را در گام اول به خاطر محرومیت روی سکوها مشاهده می کردند. 

از سوی دیگر غیبت مسعود شجاعی به دلیل محرومیت، یکی از چالش های منصوریان در بازی نخست بود که ترکیب تراکتور را تا حدودی دچار تغییر کرد.

با وجود بازی تهاجمی تراکتور، این تیم نتوانست از شانس های گلزنی خود استفاده کند و عملکرد خوب مدافعان نفت مسجدسلیمان باعث شد بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

منبع :‌ورزش سه

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit