تراکتور مدل ۹۹ با سه دفاع مرکزی

سرمربی تراکتور تفکر استفاده از سه دفاع را دارد و ممکن است در لیگ برتر تیمش را به بازی‌ها بفرستد.

 

به گزارش سایت هدف و به نقل ازورزش سه، استراماچونی یکی از معدود مربیانی بود که سال گذشته به استفاده از سیستم استفاده از سه دفاع روی آورد؛ سیستمی که با موفقیت همراه بود و موجب شد استقلال نتیجه بگیرد.

حالا علیرضا منصوریان به دنبال این است که سیستم دفاعی استراماچونی را در تبریز پیاده کند. او تا به اینجا دو بازی تدارکاتی همراه با تراکتور تجربه کرده که یک برد برابر نود ارومیه و یک مساوی مقابل ماشین‌سازی به همراه داشته است.

 

سرمربی تراکتور در این دو دیدار دقایقی از بازی را به سیستم سه دفاع اختصاص داده تا ناحیه دفاعی تیمش را محک بزند. او پیش از این تنها وفا هخامنش و محمدرضا خانزاده را به‌عنوان دفاع میانی در اختیار داشت که تقریبا دستش را بسته نگه داشته بود.

اما حالا با جذب هادی محمدی، این فرصت برای منصوریان پیش آمده که همزمان از خانزاده، محمدی و هخامنش در ترکیب استفاده کرده و میثم تیموری و مهدی تیکدری را در یک خط جلوتر به کار بگیرد؛ همانند نقش وریا غفوری و میلیچ در استقلالِ مدل استرا که با موفقیت همراه بود. اکنون منصوریان نیز احتمالا این سیستم را تقلب کند و در بازی‌های لیگ برتر آن را به کار بگیرد.

منبع :‌ ورزش سه

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit