تراکتور ساسان انصاری را با منصوری معاوضه نمی‌کند

باشگاه تراکتور تصمیمی برای معاوضه مهاجم خود با مدافع تیم سپاهان ندارد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال :

ساسان انصاری که پس از یک سال و نیم حضور در تیم فوتبال تراکتور و با وجود داشتن قرارداد با این باشگاه درخواست جدایی و فسخ قرارداد داشته، با تصمیم علیرضا منصوریان در اختیار مسؤولان این تیم قرار گرفته تا برای آینده او تصمیم‌گیری کنند.

 

مسؤولان تراکتور که متوجه این موضوع شده و جدایی انصاری به دلیل مسائل خانوادگی را موجه دانستند، به دنبال راهکاری برای انتقال او به سایر باشگاه‌ها با معاوضه بازیکن یا دریافت مبلغ رضایت‌نامه هستند.

 

صبح امروز اخباری در رسانه‌های تبریزی منتشر شد که احتمالا باشگاه تراکتور برای جذب مرتضی منصوری بازیکن سپاهان، انصاری را به تیم اصفهانی خواهد داد تا این مدافع راست طلایی پوشان را به خدمت بگیرد.

اما به نقل از منابع داخل باشگاه تراکتور، این موضوع به هیچ عنوان صحت ندارد و این تیم هیچ تصمیمی برای معاوضه ساسان انصاری با مرتضی منصوری نگرفته و هیچ مذاکره‌ای با باشگاه سپاهان انجام نداده است.

 

منبع خبر : پارس فوتبال

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit