تراکتور به دنبال تکرار تاریخ

تیم فوتبال تراکتور به دنبال تکرار پیروزی فصل پیش خود در قائم شهر است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، در هفته دوم لیگ برتر فوتبال کشور تیم تراکتور روز پنجشنبه ۲۹ آبان در قائم‌شهر به مصاف نساجی این شهر می‌رود.

تیم تراکتور لیگ برتر امسال را همانند ۲ سال پیش با تساوی بدون گل برابر تیم نفت مسجدسلیمان آغاز کرد تا تنها یک امتیاز در شروع لیگ کسب نماید.

اما نساجی یک شروع رویایی در لیگ را داشته و هفته نخست در اراک برابر تیم تازه صعود کرده صنایع این شهر به برتری ۳ بر صفر دست یافته و در همان هفته اول به صدر جدول دست یابد.

با این اوصاف تیم تراکتور کار سختی را در قائم‌شهر برابر تیم نساجی پیش رو دارد. از مشکلات سال‌های اخیر تراکتور نداشتن مهاجم ششدانگ بوده و در بازی اول هم موفق به گشودن دروازه تیم مهمان نشده تا مهاجمان این تیم در قائم‌شهر به دنبال اولین گل تراکتور باشند.

سال گذشته در بازی رفت ۲ تیم تیم تراکتور با ۴ گل به برتری رسید که بهترین برد تاریخ تراکتور در لیگ برتر در بازی خارج از خانه محسوب می‌شود، هر چند در بازی برگشت در تبریز مغلوب نساجی شد تا به نوعی بازی پیش رو جنبه انتقامی هم برای سرخپوشان تبریزی به شمار می‌رود.

تراکتور با برتری در این بازی می‌تواند امیدوار به صعود تا صدر جدول بوده و موقعیت خود را پیش از بازی حساس خود مقابل سپاهان تقویت کند.

باید دید، استعفای مدیرعامل باشگاه تراکتور چه روندی در نتایج تیم تراکتور خواهد داشت؟

منبع فارس

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit