ترامپ معترضان را «حیوان» خواند

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از  خبرگزاری تسنیم، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا در صفحه توئیتر خود ضمن انتقاد شدید از تظاهرات‌کنندگان شهر «پورتلند» ایالت اورگان واقع در شمال‌غرب این کشور، معترضانی را که اقدام به سرنگونی دو مجسمه «آبراهام لینکلن» و «تئودور روزولت» کرده بودند، «حیوان» توصیف کرد.
وی در صفحه توئیتر خود نوشت: این حیوانات را اکنون در داخل زندان‌ها قرار دهید…رادیکال‌های چپ‌گرا به غیر از سوء‌استفاده از احمق‌ها چیز دیگری نمی‌دانند.. آنها معترضانی جانور و احمق‌های هوادار جو بایدن هستند.
رئیس‌جمهور ایالات متحده در ادامه خواستار اجرای نظم و قانون و استفاده از اف‌بی‌آی علیه معترضان شهر پورتلند شد.
ترامپ در حالی معترضان آمریکایی ساکن پورتلند را حیوان خوانده کهاعتراضات ضدنژادپرستی و خشونت پلیس آمریکا در این شهر پورتلند بار دیگر بالا گرفته است.
تظاهرات در پورتلند بیش از چهارماه پیش پس از قتل جرج فلوید شهروند سیاهپوست آمریکایی به دست یک پلیس سفیدپوست آغاز شد و کمابیش همچنان ادامه دارد.

منبع تسنیم/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit