تراختور نماد ما ترک‌هاست

بازیکن پیشین تراختور درباره طلسم قهرمانی این تیم در لیگ برتر گفت: با فاکتور‌های بسیار مثبت و بزرگی که تراختور در اختیار دارد، حتماً می‌تواند بعد از قهرمانی جام حذفی در لیگ برتر آینده قهرمانی را هم کسب کند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری دورنانیوز، سامان نریمان‌جهان بازیکن ایرانی تیم نفتچی جمهوری آذربایجان بعد از سپری شدن چند هفته از لیگ این کشور و بازی‌هایی که تیمش در یوفا کاپ انجام داد، از برنامه‌ها و اهداف تیمش حرف زد.

از چند بازی که انجام دادید، حرف بزن و از این موضوع که چرا مقابل سومقاییت، تیمی که علی قربانی را در اختیار دارد، بازی را واگذار کردید؟!
ما در هفته اول پیروز شدیم اما در بازی دوم مقابل تیم سومقاییت نتیجه را واگذار کردیم و باختیم. دیداری که تیم ما در آن بازی روی فرم نبود و روز گذشته هم سومین دیدارمان را مقابل قره‌باغ برگزار کردیم. جدا از این سه دیدار ما دو بازی هم در یوفا کاپ برگزار کردیم که مقابل تیم ساکوپی پیروز شدیم اما در بازی دوم‌مان در این جام مقابل تیم قدرتمند گالاتاسرای بازی کردیم و نتیجه را با حساب سه بر یک به تیم ترکیه‌ای واگذار کردیم و متأسفانه از گردونه مسابقات اروپایی حذف شدیم.

در بازی اول تیمت در لیگ آذربایجان مصدوم شدی؟
بله، در بازی اول تیمم‌ و از دقیقه بیست به بعد به دلیل آسیب‌دیدگی نتوانستم بازی کنم به همین دلیل از بازی خارج شدم و در بازی مقابل تیم سومقاییت هم بازی نکردم چون مصدومیتم اجازه نمی‌داد که در خدمت تیمم باشم. سومقاییت هم تیم خوبی است. تیم ما هم مقابل این تیم که علی قربانی را در اختیار گرفته نمایش خوبی داشت اما بالاخره تیم سومقاییت موفق شد بازی را به سود خودش خاتمه دهد و در واقع آن‌ها از فرصت‌هایشان بهتر استفاده کرده و برنده شدند.

تیمتان برای این فصل چگونه بسته شده، چه بازیکنانی را از دست داده و چه بازیکنانی را در اختیار گرفته است؟
تیم ما هفته به هفته بهتر می‌شود و من اطمینان دارم تیم‌مان حتماً به جایگاهی می‌رسد که استحقاقش را دارد. تیم ما برای این فصل پنج شش بازیکنش را از دست داده و همین تعداد هم بازیکن به خدمت گرفته است و در واقع در تمام پست‌هایی که نیاز به تقویت داشتیم بازیکن به خدمت گرفته‌ایم. در پست دفاع راست و چپ و در پست هافبک وسط و فوروارد بازیکن جدید گرفتیم و تیم‌مان را تقویت کردیم. همین مسأله هم موجب شده تا تیمی قوی داشته باشیم و به شرایط تیم‌مان بسیار امیدوار باشیم.

دوباره در تیم نفتچی ماندی!
من با تیم نفتچی یک فصل دیگر قرارداد دارم و از شرایطم هم راضی‌ام به همین دلیل باید می‌ماندم و به تعهدم هم عمل می‌کردم. در پایان این فصل می‌توانم تصمیم بگیرم که در تیم بمانم یا جدا شوم. از حالا هم نمی‌توان شرایط را تعیین کرد و مسلماً در آن شرایط خیلی بهتر می‌توان راجع به تیم آینده و ماندن یا جدایی تصمیم گرفت و از آن با قاطعیت حرف زد.

چندی قبل شایعه شده بود که از تراکتور پیشنهاد داری!
نه، من هیچ پیشنهادی از تراکتور نداشتم وگرنه همه می‌دانند که من ترک زبان هستم و به خاطر عرقی که به تراکتور دارم این تیم را خیلی دوست دارم؛ تیمی که نماد ما ترک‌هاست و همه می‌دانند که اگر پیشنهادی از تیم تراکتور می‌رسید بدون هیچ فکری و به قولی چشم‌بسته به پیشنهاد تراکتور جواب مثبت می‌دادم. جدا از این مسأله من باید یک‌بار دیگر این موضوع را متذکر شوم که از قهرمانی تیم تراکتور در جام حذفی خیلی خوشحال شدم؛ جامی که تراکتور برای دومین بار آن را تصاحب کرد. اتفاقاً همان موقع هم به سرمربی و بازیکنان و مالک باشگاه و هواداران پر شور تراکتور قهرمانی بزرگشان را تبریک گفتم. در این بین امیدوارم که مسئولان تراکتور و کادر فنی این تیم با بستن تیمی قوی در آسیا زمینه درخشش تراکتور را فراهم سازند و در مسابقات لیگ برتر و جام حذفی هم بدرخشند.

چرا تراکتور و ماشین‌سازی در فاز قهرمانی لیگ برتر هیچ وقت قهرمان نشدند؟!
ماشین‌سازی نتوانسته قهرمان شود چون این تیم برای قهرمانی بسته نشده است اما حساب تراکتور با ماشین‌سازی جداست. خودم یک‌بار سابقه نایب‌قهرمانی با تراکتور را دارم و فکر می‌کنم تیمی که در آن مقطع من در آن حضور داشتم یکی از بهترین تیم‌های تاریخ تراکتور بود. در حال حاضر هم با وجود تیم‌هایی مانند پرسپولیس و استقلال و سپاهان و حتی شهرخودرو رقابت برای قهرمانی سخت است اما با فاکتور‌های بسیار مثبت و بزرگی که تراکتور در اختیار دارد، حتماً می‌تواند بعد از قهرمانی جام حذفی در لیگ برتر آینده قهرمانی را هم کسب کند و طلسم قهرمان نشدنش در لیگ برتر را بشکند؛ تیمی که از هر لحاظ پتانسیل قهرمانی و بزرگی در ایران را دارد.

در رابطه با انتخاب سرمربی جدید تراکتور چه صحبتی داری؟
من شاگرد علی منصوریان در تیم امید بودم به همین دلیل از افکار و اندیشه‌های ایشان شناخت کافی دارم. علی منصوریان مربی خوب و فنی است که امیدوارم با انتخاب ایشان تراکتور بتواند قهرمان شود و بهترین نتایج را برای تیم بزرگ تراکتور رقم بزند. ما ترک‌ها همگی پشت تیم هستیم و از سرمربی تیم‌مان حمایت می‌کنیم و امیدواریم که تیمی قوی راهی مسابقات شود.

منبع : خبرگزاری دورنانیوز

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit