تحلیل تیم ملی با اسکوچیچ در گام نخست

سوال من از سرمربی تیم ملی این است که چرا باید یک بازی تدارکاتی که با هزار زحمت و در این شرایط کرونایی برپا شده را فدای بازی دادن به همه نفرات کند؟

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از  مشرق ، جلال چراغپور، کارشناس فوتبال طی یادداشتی نوشت: شاید بهتر باشد صحبت ها درخصوص بازی تدارکاتی تیم ملی با سرمربیگری اسکوچیچ را از حریف تدارکاتی تیم ملی آغاز کنیم. احساس من بر این است که حریف تیم ملی ما آنقدر غیرقابل قبول فوتبال بازی کرد که به ما اجازه نداد از این بازی یک تحلیل فنی داشته باشیم و در واقع صحبت هایی که امروز مطرح می کنم را یک تحلیل فنی نمی دانم و نام آن را آسیب شناسی از بازی تیم ملی گذاشته ام.

ازبکستان به حدی پایین تر از حد تصور ظاهر شد که ما متوجه نشدیم که این اتفاقاتی که در زمین بازی می افتند کدامش ارادی و براساس برنامه است و کدامش غیرارادی و در روند بازی شکل گرفته است و بر همین اساس نمی توانیم روی هیچ یک از فاکتورهای تیم ملی تیکت خاصی بچسبانیم. مثلا اینکه بگوییم استراتژی تیم ملی این بوده که بعد از از دست دادن توپ عمل پرسینگ را انجام بدهند یا اینکه عقب بنشینند.
ما در بازی پنجشنبه یک موضوعی را زیاد دیدیم و آن هم پاس های زیادی بود که بازیکنان ازبک به یکدیگر می دادند و هیچ عزم و اراده ای در بازی تیم ملی دیده نمی شد که این توپ را زود از حریف پس بگیرند و سرعت بازپس گیری با کندی خیلی زیادی انجام می شد. همین هم برای من جای سوال دارد که آنها عمدا توپ را به حریف داده بودند و نگاه می کردند یا اینکه تحت تاثیر بازی حریف قرار گرفته بودند. در بازی فوتبال سرعت دفاع به حمله و سرعت بازپس گیری توپ است که سرعت یک تیم را تشکیل می دهند و ما در این بازی یک تیم ملی پرسرعت را ندیدیم.

منبع :‌ مشرق

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit