بوحمدان به تراکتور می پیوندد

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن در روزهای آینده با تراکتور قرارداد می بندد.

به گزارش سایت هدف و به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، حمید بوحمدان هافبک دفاعی فصل گذشته تیم فوتبال ذوب آهن بعد از توافق صورت گرفته توانست رضایت نامه اش را از این باشگاه بگیرد و از سبزپوشان اصفهانی جدا شود.

بوحمدان مورد توجه باشگاه تراکتور برای فصل بعد لیگ برتر فوتبال است به همین علت این بازیکن به محض جدایی از ذوب آهن راهی تبریز شد تا مذاکرات نهایی را با مسئولان تراکتور برای پیوستن به سرخپوشان تبریزی انجام بدهد و قراردادش را امضا کند.

همچنین در حالی که گفته می‌شد قرار است بوحمدان با اکبر ایمانی هافبک تراکتور معاوضه شود، اما علیپور مدیرعامل باشگاه تراکتور این موضوع را تکذیب کرد.

علیپور در این باره گفت: در فضای مجازی مطرح شده است که مذاکراتی صورت گرفته تا اکبر ایمانی را به باشگاه ذوب آهن بدهیم و بوحمدان را بگیریم، اما من این موضوع را تکذیب می‌کنم. ما با بازیکنی که بار‌ها گفته که همه زندگی ام تراکتور است، به طور حتم بی مهری در حقش نمی‌کنیم. ایمانی بازیکن بزرگی محسوب می‌شود و او متعصب و جنگنده برای تیم تراکتور است. افرادی که این شایعات را رواج می‌دهند هدفشان را نمی‌دانم، اما هر هدفی برای خودشان داشته باشند حداقل تا زمان حضورم در تراکتور این حاشیه‌ها در روند تیمی ما تاثیری نخواهد داشت. ایمانی به همراه سایر بازیکنان دست به دست هم می‌دهند تا دل هواداران را شاد کنند.

او بیان کرد: بوحمدان مد نظر منصوریان است و در صورتی که شرایط مالی اش را بتوانیم فراهم کنیم و به لحاظ فنی مورد تایید کادر فنی باشد ممکن است این بازیکن به تراکتور اضافه شود، اما پیوستن او به تیم ما هیچ گونه ارتباطی به اکبر ایمانی ندارد.

منبع خبرنگاران جوان

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit