به یونان و بخش روم‌نشین قبرس پاسخ می‌دهیم

به گزارشسایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری مهر، رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه امروز چهارشنبه در سخنانی اعلام کرد: شنبه از کشتی حفاری فاتح بازدید و ضمن مشاهده روند کار از نزدیک، میزان ذخایر جدید را اعلام خواهیم کرد.

رئیس جمهور ترکیه در نشست حزب حاکم عدالت و توسعه در این خصوص تهدید کرد: عدم پای‌بندی یونان و بخش روم‌نشین قبرس به تعهدشان در قبال اتحادیه اروپا و ناتو را در میدان پاسخ خواهیم داد.

وی در اشاره به بحران قره‌باغ نیز گفت: حاضر به هر گونه حمایت از براداران آذربایجانی خود هستیم. چرا در مورد حمایت‌های اعضای گروه مینسک (از ارمنستان) حرف نمی‌زنید؟ این همه سلاح و مهمات از روسیه و فرانسه ارسال می‌شود، چرا در این خصوص صحبت نمی‌کنید؟

اردوغان اضافه کرد: اگر حقوق بشر و دموکراسی در جهان وجود دارد و شما هم به عنوان سران مشترک گروه مینسک که ۳۰ سال پیش تشکیل شد، موظف به حل این بحران (قره‌داغ) هستید، خود را به فراموشی نزنید و این مذاکرات را پایان دهید و این منطقه را به صاحب اصلی آن بازگردانید. ‌

منبع مهر/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit