برگزاری جشنواره ملی شعر آئینی «عمود عاشقی» ویژه دانشگاهیان

به گزارش خبرگزاری هدف به نقل از خبرگزاری فارس، به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علامه طباطبایٔی و با همکاری معاونت فرهنگی این دانشگاه و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های کشور، جشنواره ملی شعر آئینی با عنوان «عمود عاشقی» در آستانه اربعین حسینی برگزار می‌‌شود.
این جشنواره ویژه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاهی در بخش‌های شعر کلاسیک، شعر نو و سپید و همچنین بخش ویژه «سردار دل‌ها» و با موضوعات همچون اربعین و انتظار، اربعین بی‌سردار، پرستار نینوا سفیدپوشان بی‌ادعا، مدافعان راستین حریم ولایت و مقاومت و همدلی مومنانه برگزار خواهد شد.
به نفرات برگزیده اول تا سوم و همچنین نفرات برگزیده بخش ویژه جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

مهلت ارسال آثار تا ۲۵ آذرماه سال جاری است و علاقمندان می‌توانند مطابق با آیٔین‌نامه آثار خود را از طریق فضای مجازی به آدرس پست الکترونیکی : amoodasheghi.gmail.com و یا به آدرس دبیرخانه: تهران، بزرگراه شهید همت غرب، تقاطع دهکده المپیک، دانشگاه علامه طباطبایٔی، دفتر نهاد رهبری ،کد پستی : ۱۴۸۹۶۸۴۵۱۱ ارسال کنند.
دانشگاهیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.allameh.nahad.ir مراجعه و یا با شماره‌های ۰۲۱۴۸۳۹۳۵۹۳ و ۰۹۱۳۳۹۵۴۳۰۸ تماس بگیرند.

منبع فارس/

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit