برگزاری بیست و نه کارگاه‌ مجازی کانون پرورش فکری

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان از آغاز ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی برخط (آنلاین) کانون، ویژه پاییز ۱۳۹۹ خبر داد.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، وحید کیانی گفت: ثبت‌نام کارگاه‌های پاییزی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با توجه به وضعیت شیوع بیماری کرونا در کشور و محدودیت‌هایی که برای اوقات فراغت کودکان و نوجوانان وجود دارد، از امروز آغاز شد.

کیانی، کارگاه‌های شعر و قصه، شعر سرایی، اوریگامی، عکاسی، خوشنویسی، نوشتن خلاق، داستان‌نویسی، نقاشی، سفال، عروسک‌سازی، نقاشی روی شیشه ، قصه‌گویی، مهارت‌های خودباوری، خوانش متون کهن، تذهیب، پویانمایی و کاردستی را کلاس‌هایی برشمرد که در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برای کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۸ سال در فصل پاییز ارایه شده است.

وی مهلت ثبت‌نام در کارگاه‌های مجازی کانون استان خوزستان را ۱۸ مهر ۱۳۹۹ اعلام کرد و یادآور شد: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سایت khz.kpf.ir، بخش آموزش‌های مجازی، ضمن کسب اطلاعات بیشتر در این دوره‌ها ثبت‌نام کنند.

منبع :‌ خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستانش

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit