بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت یکشنبه در کمیسیون صنایع

سخنگوی کمیسیون صنایع از بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی صمت روز یکشنبه هفته آینده در کمیسیون صنایع خبر داد.

 

به گزارش خبرگزاری هدف و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان حجت الله فیروزی سخنگوی کمیسیون صنایع و معادن مجلس در گفت‌و‌گو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، از بررسی صلاحیت علیرضا رزم حسینی وزیر پیشنهادی وزارت صمت در جلسه روز یکشنبه هفته آتی کمیسیون صنایع خبر داد.

 
وی افزود: بنده به عنوان یک نماینده توقع داشتم که رئیس جمهور بعد از چهار ماه بلاتکلیفی چنین وزارتخانه مهمی از درون این مجموعه یک نیروی توانمند به مجلس معرفی کند، چرا که مدت زمان زیادی از عمر دولت باقی نمانده و باید فردی سکانداری این ارگان را بر عهده بگیرد که شناخت کافی نسبت به مشکلات و حساسیت‌های آن داشته باشد نه این که به مدت چند ماه کارآموزی کند.
 
سخنگوی کمیسیون صنایع بیان کرد: در مدت زمانی که وزارتخانه صنعت بلاتکلیف بود مردم متحمل ضرر و زیان‌های بسیاری شدند، لذا ما باید توانمندی‌های آقای رزم حسینی را به صورت جدی بررسی کنیم، چراکه باید فردی کاردان و توانمند سکان این وزارتخانه مهم که مستقیما با معیشت مردم درگیر است را بر عهده بگیرد.
 
 
منبع : باشگاه خبرنگاران جوان
جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit