بازیکن سابق تراکتور کرونا را شکست داد/ کرونا نگذاشت برای آخرین بار مادرم را ببینم

بازیکن سابق تیم تراکتور موفق به غلبه بر بیماری کرونا شد.

به گزارش سایت هدف و به نقل از خبرگزاری فارس از تبریز، صابر تقی‌زاده بازیکن سابق تیم‌های تراکتور و ماشین‌سازی که به کرونا مبتلا شده بود، موفق به شکست دادن این بیماری شده و به میدان سبز فوتبال بازگشت.

وی در این مورد گفت: برای اسکن سرم و بدنم به آزمایشگاه رفته بودم که گفتند ریه‌ات درگیر است و کرونا داری و پیش از آن هم سرفه می‌کردم و بدنم کوفتگی داشت.

تقی‌زاده گفت: با مثبت اعلام شدن آزمایشم، ۱۴ روز در قرنطینه بودم و این ایام به سختی برایم گذشت و می‌توانم بگویم ۵ شب تا صبح بیدار بودم و دقیقه با دقیقه به ساعت نگاه می‌کردم تا سپری شدن زمان را بدانم.

بازیکن سابق تیم تراکتور در این روزها مادرش را هم از دست داد. وی در این مورد گفت: مادرم بیماری قلبی داشت و در ICU بیمارستان بستری بود و ۳ روز بعد به بخش انتقال دادند و دقیقا روز پنجم بستری‌اش در بیمارستان به دلیل بیماری کرونا درگذشت، این در حالی بود که وی کرونا نداشت و به دلیل بیماری قلبی و تنگی نفس بستری شده بود.

صابر تقی‌زاده افزود: من به دلیل بیماری کرونا، موفق نشدم به ملاقات مادرم بروم و در خاکسپاری و مراسمی هم که در خانه گرفته بودند، حضور نداشتم و از این که نتوانستم برای آخرین بار مادرم را ببینم، خیلی ناراحت هستم.

وی گفت: خوشبختانه موفق شدم به بیماری کرونا غلبه کرده و بعد از اینکه به عنوان سرمربی تیم جوانان تراکتور انتخاب شدم، در تمرینات تیم حضور یافته و کار آماده‌سازی تیم را در حال انجام هستم.

این مربی فوتبال پایه تبریز گفت: کسانی که من را دیدند می‌دانند که من چه بدن قوی دارم، اما در برابر کرونا کم آوردم و از همه همشهریان درخواست می‌کنم کرونا را جدی گرفته و پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند و بدانند که کرونا به هیچ فردی رحم نمی‌کند.

منبع :‌فارس

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit