بازگشت هادی محمدی به تبریز و تراکتور

هادی محمدی مدافع پیشین تیم ذوب آهن که سربازی خود را در تراکتور سپری کرده بود، با مدیران این تیم برای عقد قرارداد به توافق رسید.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از “ورزش سه”، تی تی های شهر تبریز که امروز خرید سه بازیکن جدید را قطعی کرده بودند، حالا با هادی محمدی مدافع پیشین خود نیز به توافق رسیده اند و احتمالا او خرید بعدی تیم فوتبال تراکتور لقب خواهد گرفت.

 

محمدی بلند قامت ۲۹ ساله است و فوتبال حرفه ای اش را از یک دهه پیش در صنعت نفت آغاز کرد و سپس به داماش گیلان رفت اما عمده شهرت خود را با درخشش در ذوب آهن اصفهان به دست آورد. او سپس به تراکتور آمد و دوران سربازی اش را با این تیم سپری کرد.

 

او که یک مصدومیت سخت را پشت سر گذاشته، ابتدا قرار بود که به فوتبال هند برود اما سرانجام تصمیم گرفت که به پیشنهاد تراکتور پاسخ مثبت دهد و دوباره شاگرد علیرضا منصوریان شود.

منبع :‌ ورزش سه

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit