بازخوانی مصاحبه‌ای تأمل برانگیز از وزیر خارجه آمریکا یک روز قبل از ترور شهید فخری زاده

به گزارش سایت معلوولین هدف به نقل از خبرگزاری تسنیم، مایک پامپئو وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه‌ای که در فاصله چند ساعت به ترور شهید محسن فخری زاده انجام شده، تأکید کرده است که آمریکا هر شخصی که برایش مشکل ایجاد کند را حذف خواهد کرد.

در بخشی از این مصاحبه که پنج‌شنبه شب به وقت محلی با شبکه خبری فاکس‌نیوز انجام شده و متن آن امروز در سایت وزارت خارجه آمریکا منتشر شده، مایک پامپئو در پاسخ به سؤالی درباره خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان گفته است: «گول این تفکرات را نخورید که امنیت آمریکا به تعداد سربازانی که در یک منطقه دارد، وابسته است. تهدید تروریسم در سراسر جهان یک تهدید واقعی است. این تنها به افغانستان مربوط نمی‌شود.»

وزیر خارجه آمریکا که خود مدت‌ها در سمت‌های اطلاعاتی فعالیت کرده و حتی درست قبل از منصوب شدن به این سمت رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) بوده، در ادامه تأکید کرده است: «ما هر زمان که بتوانیم، نیروهایمان را به خانه برمی‌گردانیم و البته کارهایی که لازم باشد را نیز انجام می‌دهیم. اگر [شهید] قاسم سلیمانی مشکل باشد، او را از سر راهمان برمی‌داریم. اگر حمزه بن لادن خطری را برای ما ایجاد کند، او را حذف می‌کنیم.»

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit