ایجاد فرصتهای شغلی توسط راهبران شغلی کمیته امداد

مدیرکل کمیته امداد استان تهران گفت:۱۴۷ فرصت شغلی با استفاده از ظرفیت الگوی راهبری شغلی برای مددجویان تهرانی در شش ماهه نخست امسال ایجاد شده است.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری مهر، سید ابوالفضل پرپنچی در نشست با احمد خانی نوذری، مدیرکل راهبری شغلی معاونت اشتغال و خودکفایی کمیته امداد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این اداره در کمیته امداد استان تهران، گفت: ۱۴۷ فرصت شغلی تا پایان شهریورماه ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه اقدامات لازم برای ایجاد ۶۲۰ فرصت شغلی تا پایان مهرماه انجام شده است، افزود: ۳۴ فرد، شرکت و گروه تولیدی در قالب راهبران شغلی حمایت و پشتیبانی مددجویان در این مشاغل را بر عهده دارند.

پرپنچی، ادامه داد: صنایع دستی، تولید میوه خشک، دامداری، تولید ماسک، کفش، فروش پوشاک آنلاین و … از مهمترین زمینه‌هایی است که راهبران شغلی در حال ارائه خدمت به مددجویان هستند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران بر همکاری و به کار گیری همه پتانسیل‌های ادارات در جهت تحقق سیاست‌های این اداره تأکید کرد و گفت: پایین آوردن ریسک شکت طرح‌های اشتغال زایی، فراهم کردن حلقه تأمین و فروش محصولات تولیدی کارفرمایان، ترویج فرهنگ کار در محیط خانواده در قالب مشاغل خانگی از جمله مزیت‌های ایجاد راهبری شغلی برای اشتغال مددجویان تحت حمایت است.

وی یادآور شد: پیش بینی شده تا پایان امسال دو هزارو ۴۰۰ فرصت شغلی از طریق راهبران شغلی برای جامعه هدف تحت حمایت این نهاد ایجاد شود.

منبع: خبرگزاری مهر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit