انصارالله خطاب به عربستان: تا وقتی تجاوز و محاصره یمن ادامه یابد، منتظر پاسخ باشید

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از ایسنا، به نقل از روسیا الیوم، سخنگوی انصارالله یمن روز سه شنبه در توییتی تاکید کرد: “رژیم سعودی – علی رغم تلاش برای ایفای نقش قربانی – چیزی جز متجاوز علیه یمن نیست.”

وی افزود: “همه دنیا می دانند رژیم سعودی تجاوز به یمن و همزمان، محاصره را آغاز کرد و همچنان هم به آن ادامه می دهد و تا زمانی که این تجاوز و محاصره ادامه دارد، نباید منتظر چیزی جز دفاع مشروع باشد.”

روز دوشنبه ارتش یمن وابسته به انصارالله از حمله موشکی دقیق به تاسیسات آرامکو در جده خبر داد. مقامات سعودی بعداً این حمله را تأیید کردند.

همچنین عربستان عصر دوشنبه در نامه ای به شورای امنیت سازمان ملل متحد از این حمله شکایت کرد. وی از شورا خواست تا مسئولیت خود را برای جلوگیری از تهدید انصارالله به عهده بگیرد.

حمله روز دوشنبه کمتر از دو هفته پس از آتش سوزی در حوالی سکوی شناور پایانه فرآورده های نفتی در جیزان رخ داد.

برای ششمین سال متوالی یمن شاهد نبردهای شدیدی بین نیروهای دولت مستعفی مورد حمایت عربستان و انصارالله است.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit