انتقاد بازنشستگانِ سخت و زیان‌آور به افزایش ناچیزِ اصلاحات همسان‌سازی

بازنشستگان سخت و زیان آور از استان‌های مختلف نسبت به شیوه‌ی اصلاحات همسان‌سازی اعتراض کردند.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرنگار ایلنا، اصلاحات همسان‌سازی برای بازنشستگان سخت و زیان‌آور در روزهای گذشته اجرایی شده و فیش‌های حقوقی جدید نیز صادر شده است اما این اصلاحات نتوانسته رضایت بازنشستگان را جلب کند.

بازنشستگان استان‌های مختلف در تماس‌های مکرر نسبت به افزایش ناچیز این اصلاحات انتقاد کردند؛ یک بازنشسته مشهدی در این رابطه می‌گوید: ما را از مرداد تا آذر معطل نگه داشتند و بارها وعده اصلاح دادند حالا حقوق من فقط بیست هزار تومان زیاد شده!

بازنشسته دیگری با بیان اینکه ابتدا در مرداد پانصد هزار تومان به حقوق من زیاد شد اما گفتند که اصلاح می‌کنیم و حالا فقط بیست هزار تومان دیگر افزایش ماهانه نصیب من شده، می‌گوید: کانون عالی بازنشستگان و نمانیدگان بازنشستگان در کانون‌ها نباید به چنین فرمول‌هایی رضایت می‌دادند؛ آن‌ها به جای مطالبه از دولت که اعتبار و پول برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان کارگری بدهد، حاضر به افزایش ناچیز حقوق بازنشستگان شدند.

این بازنشسته می‌گوید: قرار است با کانون عالی بازنشستگان دیدار و اعتراض خود را به گوش آن‌ها برسانیم؛ حتی احتمال دارد به دیوان عدالت شکایت کنیم.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit