السد بدون محروم و مصدوم برابر پرسپولیس

نماینده قطر در دیدار پرسپولیس بدون محروم و مصدوم به میدان خواهد رفت.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از خبرگزاری ایسنا: نماینده قطر در دیدار پرسپولیس بدون محروم و مصدوم به میدان خواهد رفت.

السد قطر یکی از شانس های اصلی کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا به شمار می آید.

باتوجه به اینکه لیگ قهرمانان آسیا به میزبانی قطر برگزار می شود تنها نماینده باقی مانده این کشور از شانس های قهرمانی است.

السد در دیدار برابر پرسپولیس بدون محروم و مصدوم به میدان خواهد رفت.

پدرو میگل و بغداد بونجاح به خاطر محرومیت دیدار قبلی السد برابر سپاهان را از دست دادند و به این ترتیب آنها مشکلی برای رویارویی برابر پرسپولیس نخواهند داشت.

ژاوی که صعودش تیمش به یک هشتم نهایی قطعی شده بود در دیدار قبلی برابر سپاهان تصمیم درستی گرفت و به بازیکنان اصلی استراحت داد تا آنها با روحیه و انرژی خوبی برابر پرسپولیس به میدان روند.

سرمربی السد در تمرین اخیر نقاط قوت و ضعف پرسپولیس را برای شاگردانش توضیح داده است و به آنها هشدار داده که نباید در خط دفاعی اشتباه کنند و برای پیروزی نیاز به تمرکز بالایی در این دیدار است.

قرار است که دیدار پرسپولیس برابر السد عصر یکشنبه برگزار شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit