اعلام جزئیات فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی جزئیات فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها را در مناطق قرمز از امروز ۸ آذر ۹۹ اعلام کرد.

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
قیطاسی در خصوص نحوه فعالیت شعب بانک‌ها و کارکنان در مناطق قرمز از امروز شنبه (۸آذر ۱۳۹۹) توضیح داد: با توجه به هماهنگی به عمل آمده با مراجع ذیربط، درخصوص نحوه فعالیت شعب و کارکنان بانک‌ها در مناطق قرمز از امروز به مدت یک هفته تصمیماتی اتخاذ شد.

وی درباره این تصمیمات اظهار داشت: در شهر‌های تک شعبه‌ای با ۱۰۰ درصد پرسنل، سایر شهر‌های مناطق قرمز ۵۰ درصد، شعب با ۱۰۰ درصد پرسنل فعالیت خواهند داشت.

ضمنا در مناطق نارنجی نیز طبق روال گذشته تمام شعب با دو سوم پرسنل و مناطق زرد تمام شعب با صد درصد پرسنل فعالیت خواهند داشت.

دبیر شورای هماهنگی بانک‌های دولتی و نیمه دولتی از مشتریان بانک‌ها خواست با استفاده از خدمات غیرحضوری از مراجعه به شعب خودداری کنند.

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit