اعلام تازه‌ترین آمار بخش‌های مختلف جشنواره فیلم «مقاومت»

تهران- ایرنا- دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، آخرین آمار آثاررستهران- ایرنا- دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت»، آخرین آمار آثار رسیده به دبیرخانه این جشنواره را اعلام کرد.یده به دبیرخانه این جشنواره را اعلام کرد.

به نقل از سایت معلولین هدف و به گزارش ایرنا از ستاد اطلاع‌رسانی شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، با آغاز مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، دبیرخانه این جشنواره آخرین آمار آثار رسیده به این جشنواره را اعلام کرد.

تا پایان روز چهاردهم مهر در بخش مسابقه اصلی ۳۷۳۵ اثر، در بخش روایت قلم ۵۲۹ اثر، در بخش سیدالشهدای مقاومت ۶۸۸ فیلم، بخش نقد، تحلیل و پژوهش ۱۰۰ اثر، در بخش فیلمسازان بسیجی ۲۹۰۰ فیلم به دبیرخانه این دوره از جشنواره رسیده است.

آخرین مهلت آثار ارسال به دبیرخانه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت، سی‌ام مهرماه است.

مرحله دوم شانزدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم «مقاومت» یکم تا هفتم آذرماه همزمان با هفته بسیج در بخش‌های «مسابقه اصلی»، «سیدالشهدای مقاومت»، «روایت قلم»، «نقد، پژوهش، تحلیل» «فیلم به معنای مطلق» و انتخاب برگزیدگان ملی «فیلمسازان بسیجی» به دبیری مهدی عظیمی‌میرآبادی برگزار می‌شود.

منبع:خبرگذاری ایرنا

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit