اصولگرایان به دنبال کاندیدای جدید در انتخابات ۱۴۰۰؟

یک عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید: به نظر می‌رسد اصولگرایان به دنبال چهره جدیدی برای کاندیداتوری در انتخابات ۱۴۰۰ باشند.

به گزارش خبرگزاری هدف و به نقل از خبرگزاری روز از نو : گمانه‌زنی‌های انتخاباتیِ چهره‌های سیاسی و رسانه‌ها هر روز اسامی جدیدی برای کاندیداتوری در انتخابات ریاست‌جمهوری ۱۴۰۰ مطرح می‌کند که هیچ‌یک تایید و تکذیب نمی‌شوند و به نظر می‌رسد کلاف سردرگم گروه‌های سیاسی برای انتخاب کاندیدای مورد نظرشان پیچیده‌تر شده است.

هرچند به نظر می‌رسد اصلاح‌طلبان همچنان در اغما به سر می‌برند اما تحرکات اصولگرایان آغاز شده و اخبار ضد و نقیضی از برگزاری جلسات چهره‌ها و احزاب اصولگرا به گوش می‌رسد هرچند هنوز هیچ خبر رسمی و جزئیاتی از محتوا و چند و چون این نشست‌ها منتشر نشده است.

اصولگرایان به دنبال کاندیدای جدید در انتخابات ۱۴۰۰؟

حال احمد کریمی اصفهانی، عضو حزب موتلفه اسلامی و جبهه پیروان خط امام رهبری می‌گوید که به نظر می‌رسد اصولگرایان به دنبال چهره جدیدی برای حضور در انتخابات ۱۴۰۰ هستند.

او در عین حال تاکید می‌کند فعالیت انتخاباتی و تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی در انتخابات‌ها حرکت تکلیفی برای اصولگرایان است و آنها اینبار بیش از هر زمان دیگر به وحدت نیاز دارند.

احمد کریمی اصفهانی با اشاره به آخرین فعالیت انتخاباتی اصولگرایان، گفت: یکی از فعالیت‌های احزاب و گروه‌های سیاسی از ابتدای انقلاب تا امروز حضور پر رنگ در تصمیمات و انتخاب‌ها در کشور بوده و تکلیفی است که به خصوص روی دوش اصولگرایان است تا تنور انتخابات داغ نگه داشته شود.

وی افزود: اکنون هم جامعه روحانیت مبارز و مجموعه اصولگرایان حرکت‌هایی آغاز کردند و حتما تصمیماتی می‌گیرند البته هنوز هیچ تصمیم قاطعی و قطعی گرفته نشده اما جلساتی تکشیل شده و تداوم دارد.

اصولگرایان همیشه در انتخابات‌ها فعال خواهند بود
این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به فعال شدن جامعه روحانیت مبارز برای نقش موثر در تصمیم‌گیری‌ها و تصمیم‌سازی‌های انتخاباتی، اظهار کرد: نکته قابل توجه این است که اصولگرایان فعالیت انتخاباتی را حرکت تکلیفی برای خود می‌دانند به همین دلیل همیشه فعال خواهند بود و امیدواریم بتوانیم به وظیفه خود عمل کنیم.

بیش از هر زمان دیگر نیازمند وحدت هستیم
کریمی‌اصفهانی در پاسخ به این پرسش که آیا اصولگرایان می‌توانند در انتخابات ۱۴۰۰ به سازو کار وحدت‌سازی برسند؟، گفت: به نظر می‌رسد اینبار بیش از هر زمان دیگر ضرورت وحدت و هم‌گرایی احساس می‌شود و امیدواریم با تعامل حداکثری به این وحدت برسیم، انشاالله.

نیروی جدید کارایی بیشتری دارد
وی همچنین در واکنش به این پرسش که اصولگرایان به دنبال چهره‌های جدیدی برای کاندیداتوری هستند یا افراد قدیمی‌ و شناخته‌شده‌تر، خاطر نشان کرد: اقبال مردم بیشتر به چهره‌های جدید باشد چون قبلی‌ها آزمایش خود را پس دادند و نیروی جدید است که اکنون می‌تواند کارایی بیشتری داشته باشد؛ به نظر می‌رسد اصولگرایان هم به دنبال چهره جدید باشند.

منبع : خبرگزاری روز نو 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit