اسدی: تراکتور باید قدر امتیازات شروع لیگ را بداند/ امسال کار سرخپوشان سخت است

بازیکن پیشین تیم فوتبال تراکتور گفت: هیچ تیمی را نمی‌شود تا چند هفته ارزیابی کرد ولی تراکتور باید قدر امتیازات ابتدای لیگ بداند.

 

به گزارش سایت معلولین هدف و به نقل از میزان : 

مرتضی اسدی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص شرایط این روز‌های فوتبال ایران و لیگ برتر، اظهار داشت: عدم حضور هواداران در ورزشگاه از کیفیت بازی تیم‌ها می‌کاهد. بخش بزرگی از فوتبال ما با هواداران شکل می‌گیرد. به نظرم تیمی که ادعای قهرمانی دارد باید قبل از این که بازیکنان تاثیرگذار خود را از دست بدهد قرارداد آنها را تمدید کند.

وی افزود: متاسفانه در فوتبال ما این مسئله به خوبی جا نیفتاده و همیشه می‌گذاریم لیگ تمام شود بعد به دنبال تمدید قرارداد‌ها هستیم. همین اقدامات را می‌توان در نیم‌فصل یا در جریان مسابقات هم انجام داد. اگر اینطور باشد خیال باشگاه، بازیکن و هواداران راحت‌تر است.

بازیکن پیشین تیم فوتبال تراکتور درباره عملکرد این تیم در هفته اول لیگ برتر و تساوی این تیم مقابل نفت مسجدسلیمان، خاطرنشان کرد: هیچ تیمی را نمی‌شود تا چند هفته ارزیابی کرد ولی تراکتور باید قدر امتیازات ابتدای لیگ بداند. از طرفی، باید به کادرفنی و بازیکنان هم زمان داد، چون برخی از آنها تازه به تیم ملحق شده‌اند. فکر می‌کنم با جذب بازیکنان و خصوصا مهاجم جدید تیم امسال مشکلی نداشته باشد. با این حال، کار تراکتور سخت است چون امسال باید هم در لیگ برتر مدعی باشد و هم از عنوان قهرمانی خود در جام حذفی دفاع کند.

منبع میزان

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit