اختلافات داخلی یا بی‌اعتمادی مدیریتی به رسول پناه در پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس با وجود تعیین اعضای جدید هیات‌مدیره خود همچنان بدون مدیرعامل فعالیتش را دنبال می‌کند.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری مهر

تیم فوتبال پرسپولیس پس از پیروزی مقابل النصر عربستان به فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان ۲۰۲۰ آسیا رسید تا رضایت هواداران خود را باوجود اتفاقاتی که در نقل و انتقالات تابستانی رخ داده بود، جلب کند.

باوجود عملکرد درخشان پرسپولیس در آسیا اما هنوز محرومیت باشگاه بابت عدم پرداخت مطالبات برانکو ایوانکوویچ سر جای خود است و این روزها هواداران را با خطر کسر امتیاز و یا سقوط به لیگ دسته اول نگران کرده است.

باشگاه پرسپولیس تنها ۳۰ درصد از طلب یک میلیون و ۱۱۸ هزار یورویی برانکو را پرداخت کرده است تا با حکم فیفا از حضور در نقل و انتقالات فصل پیش رو محروم شود و چالش منحصر به فردی را تجربه کند؛ چالشی جدی برای مهدی رسول پناه سرپرست و رئیس هیأت مدیره باشگاه که در طول هفت ماه گذشته کاری جز وعده تسویه حساب با برانکو نداده است.

رسول پناه تحریم‌های مالی را علت اصلی این موضوع عنوان کرده است در صورتی که پیگیری‌های خبرنگار مهر نشان می‌دهد باشگاه پرسپولیس پولی در حساب خود برای تبدیل به ارز مورد نیاز سرمربی پیشین کروات خود ندارد؛ باشگاهی که اعضای جدید هیأت مدیره خود را نیز شناخته است اما هنوز تکلیف صندلی مدیرعاملی این تیم مشخص نیست. البته پرسپولیس با کمک پیشکسوتان خود از صبح امروز در تلاش برای رایزنی با کارگزار و دریافت پولی برای واریز به حساب برانکو است.

از قرار معلوم عملکرد پر ابهام مهدی رسول پناه که مورد انتقاد هواداران و اعضای کادرفنی و بازیکنان نیز قرار گرفته باب میل سید محمد فیاض، علی رغبتی و غلامعلی محمدعلیپور هم نیست تا پرسپولیس همچنان بدون مدیر با مشکلات خود دست و پنجه نرم کند.

اختلافات داخلی در پرسپولیس با تصمیم گیری های رسول پناه و تأخیر وزارت ورزش و هیأت مدیره پرسپولیس در انتخاب وی به عنوان مدیرعامل نشان می‌دهد تمایلی برای ادامه فعالیت رسول پناه وجود ندارد.

رسول پناه که بارها وعده تسویه با برانکو را برای رهایی از محرومیت داده است حالا با چالش جدایی احتمالی شجاع خلیل زاده و بشار رسن نیز روبرو است؛ دو بازیکنی که پیشنهادات قطری دارند و می‌توانند این تیم را طبق بندهای مندرج در قراردادشان ترک کنند.

منبع:خبر گذاری مهر 

 

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit