احتمال بازگشت حاج‌صفی به سپاهان

ممکن است مدافع تیم فوتبال تراکتور به تیم سپاهان بازگردد.

به گزارشسایت معلولین هدف و به نقل از صراط:
احسان حاج‎صفی، مدافع – هافبک تیم فوتبال تراکتور در حاشیه دیدار دوستانه این تیم مقابل سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان مصاحبه‌ای انجام داد و در بخشی از آن گفت: «در دو، سه سال گذشته مشکلاتی ایجاد شد که نتوانستم برگردم، ولی سال آینده وقت زیاد است و امیدواریم بتوانم برگردم و برای باشگاه سپاهان بازی کنم.»

به گزارش میزان، این صحبت در شرایطی مطرح شد که تقریبا هر سال شایعه حضور حاج‌صفی در سپاهان مطرح می‌شود. این بازیکن از دوران نوجوانی در باشگاه سپاهان حضور داشته و به قول خودش هرچه دارد از سپاهان است، در سال ۱۳۹۴ این تیم را به مقصد اف‌اس‌وی فرانکفورت آلمان ترک کرد و پس از یک سال حضور در این تیم، مجددا به سپاهان بازگشت. او سپس در سال ۱۳۹۶ به پانیونیوس و بعد هم به المپیاکوس یونان رفت.

حاج‌صفی در سال ۱۳۹۷ هم در شرایطی که همه فکر می‌کردند او به سپاهان بازمی‌گردد راهی تراکتور شد. با این حال، گویا او هنوز هم مشتاق بازگشت به تیم اسبق خودش است و طبق صحبت‌هایی که روز گذشته هم انجام داده اصلا بعید نیست که او را از فصل آینده دوباره با پیراهن سپاهان ببینیم.

منبع :‌ صراط

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit