ائتلاف بین‌المللی طبق جدول زمان‌بندی‌شده از عراق خارج می‌شود

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق اعلام کرد که ائتلاف بین المللی طبق جدول زمان بندی شده از خاک این کشور خارج می شود.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبر گزای مهر

«تحسین الخفاجی» سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق در سخنانی اعلام کرد که نیروهای ارتش این کشور تاکتیک‌های امنیتی و اطلاعاتی خود در نبرد با تروریسم را دستخوش تغییراتی ساخته است.

بر اساس این گزارش، وی اظهار داشت: نیروهای عراقی با ایجاد تغییر در تاکتیک‌های اطلاعاتی خود، بقایای تکفیریها را تحت پیگیرد قرار داده و با آنها مبارزه می‌کنند.

الخفاجی اعلام کرد: ما تلاش‌های خود برای حمایت از اماکن و هیأت‌های دیپلماتیک را افزایش می‌دهیم. اجازه نمی‌دهیم که عراق به کانونی برای درگیری‌ها تبدیل شود.

سخنگوی فرماندهی عملیات مشترک عراق یادآور شد: ائتلاف بین المللی طبق جدول زمان بندی شده از عراق خارج می‌شود. با این حال، این ائتلاف در خصوص مسائل مربوط به آموزش نظامی و مبارزه با تروریسم تعهداتی در قبال ما دارد.

منبع:خبرگزاری مهر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit