آمریکا و اسرائیل نمی‌توانند جلوی پیشرفت علمی ایران را بگیرند

به گزارش سایت معلولین هدف به نقل از خبرگزاری مهر، «احمد المدلل» عضو ارشد جنبش «جهاد اسلامی» فلسطین امروز شنبه به جنایت ترور شهید «محسن فخری زاده» دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران واکنش نشان داد.

بر اساس این گزارش، وی در این خصوص گفت: هدف از ترور شهید فخری زاده متوقف ساختن پیشرفت علمی جمهوری اسلامی ایران بود و باید گفت که نه آمریکا و نه رژیم صهیونیستی قادر به تحقق چنین هدفی نخواهند بود.

المدلل در ادامه تأکید کرد: در آینده نیز نبرد محور مقاومت و در رأس آن جمهوری اسلامی ایران با دشمن صهیونیستی و همچنین دشمن اسرائیلی ادامه پیدا خواهد کرد. قطعاً ایران می‌تواند پاسخ قاطعی به ترور شهید فخری زاده بدهد.

طرف‌های مختلف منطقه‌ای ترور بزدلانه شهید محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای جمهوری اسلامی ایران را به شدت محکوم کرده اند. در همین ارتباط، «خالد عبدالمجید» دبیرکل جبهه مبارزه مردمی فلسطین گفت: ترور شهید فخری زاده در راستای طرح مشترک آمریکا و رژیم صهیونیستی اتفاق افتاد.

وی همچنین تأکید کرد: هدف از آمریکا و رژیم صهیونیستی از ارتکاب چنین جنایت‌هایی، از بین بردن رهبران، دانشمندان و عناصر فعال در محور مقاومت است. حزب الدعوه عراق به دبیرکلی «نوری المالکی» هم با صدور بیانیه‌ای تأکید کرد: جنایتکاران، خطر واقعی ایران علیه خود را قشر تحصیل کرده و دانشمند این کشور می‌دانند نه سلاح هسته‌ای.

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit