آرد مورد نیاز نانوایان سطح تبریز تامین می‌شود

رئیس اتحادیه نانوایان تبریز گفت: آرد مورد نیاز نانوایان سطح شهر تبریز تامین شده و در صورت نیاز نسبت به افزایش سهیمه آن‌ها اقدام خواهیم کرد.

 

به گزارش سایت معلولین هدف   و به نقل از خبرگزاری نصر, محمد عباس وندی در گفت‌وگویی با بیان این‌که آرد و نان به وفور در سطح شهر یافت می‌شود، اظهار کرد: هیچ گونه مشکلی در تامین آرد مورد نیاز نانوایان سطح شهر نداریم و به مقدار کافی آرد در میان نانوایان مجاز و دارای پروانه کسب عرضه می‌شود.
وی با بیان این‌که طبق روال گذشته، نان با قیمت مصوب به دست مصرف کنندگان می‌رسد، عنوان کرد: در صورتی‌که واحدهای مجاز به آرد نیاز داشته باشند به اتحادیه و یا سازمان غله مراجعه کرده و کمیته پایش پس از بررسی نسبت به افزایش سهیمه آن‌ها اقدام خواهد کرد.
وی خاطرنشان کرد: واحدهایی که بدون پروانه کسب هستند، مجاز به فعالیت نبوده و از توزیع آرد در بین این واحدها معذور هستیم؛ بنابراین به دلیل افزایش قیمت آرد در بازار سیاه، قادر به تهیه و فعالیت نیستند و به موضوعاتی از قبیل کمبود آرد در سطح شهر دامن می‌زنند. 

 

منبع : خبرگزاری نصر

جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit