«آتلانتیس» از سوی اوکراین به اسکار می‌رود

اوکراین فیلم «آتلانتیس» را به عنوان نماینده خود به اسکار ۲۰۲۱ معرفی کرد تا در بخش اسکار بین‌المللی به رقابت بپردازد.

به گزارش سایت معلولین هدف  و به نقل از خبرگزاری مهر: اوکراین فیلم «آتلانتیس» را به عنوان نماینده خود به اسکار ۲۰۲۱ معرفی کرد تا در بخش اسکار بین‌المللی به رقابت بپردازد.

به نقل از آسوشیتدپرس، فیلم «آتلانتیس» ساخته والنتین واسیانوویچ به عنوان نماینده اوکراین به اسکار معرفی شد.
 
این فیلم در رقابت با ۲ فیلم دیگر اوکراینی شامل مستند «زمین آبی مثل یک پرتقال است» ساخته آیرینا تسیلیک و کمدی «افکار من بی‌صدا هستند» از آنتونیو لوکیچ به عنوان نماینده اوکراین انتخاب شد.
 
اوکراین ابتدا یک فهرست بلند از فیلم‌های برترش را انتخاب کرد و بعد از میان یک فهرست نهایی شامل ۳ فیلم، فیلم نماینده‌اش را معرفی کرد.
 
«آتلانتیس» درامی در آینده نزدیک است که داستانی ضد آرمانشهری را روایت می‌کند که در آینده‌ای پساصنعتی می‌گذرد.
 
این فیلم در هفتاد و ششمین دوره جشنواره ونیز موفق به کسب جایزه بهترین فیلم بخش افق‌ها شد و یک موفقیت تاریخی را برای اوکراین ثبت کرد.
 
«آتلانتیس» امروز ۲۶ سپتامبر در برنامه رقابتی بین‌المللی جشنواره فیلم اودسا اکران می‌شود و از ۵ نوامبر (۱۵ آبان) در اوکراین روی پرده می‌رود.
منبع :‌ خبرگزاری مهر
جاوید عباسی

جاوید عباسی

جاوید عباسی هستم مدیر پرتال هدف مقاله نویس و حامی حقوق معلولین سعی میکنیم با نقد و بررسی مشکلات هم نوع های عزیزمان مشکلات این بخش از جامعه را به گوش مسئول عزیز برسانیم

Leave a Replay

About Me

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

Recent Posts

Follow Us

Weekly Tutorial

Sign up for our Newsletter

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit